פנה אלינו
דף הבית
 
שאלות נפוצות
מטופלים ממליצים
מיקרים לדוגמא
 
מיגרנה
 
בעיות קשב וריכוז
 
אסטמה ובעיות נשימה
 
דלקות אוזניים
 
תסמונת המעי הרגיז
 
טיפול בזמן ההיריון
 
בעיית גזים אצל תינוקות
 
דלקות גרון חוזרות
 
פיברומיאלגיה
 
אלרגיה
 
 
 


הטיפול ההומאופתי במיגרנה

מיגרנה היא צורה נפוצה של כאב ראש, בדרך כלל אינטנסיבית מאוד ומגבילה את הפעילות, לפעמים אפילו עד השבתה מוחלטת. זוהי מחלה נוירולוגית שקשורה לכלי הדם באזור המוח.

הטיפול ההומאופתי במקרים אלו יעיל מאוד ונטול תופעות לוואי, בבחירת הרמדי (תרופה) ההומאופתית המתאימה עלי לקחת בחשבון את אופי הכאב וסימפטומים על המטפל המלווים לכאב הראש עצמו (רגישות לאור או לריחות, כאב בצד מיוחד וכו') ובנוסף להתייחס לאופיו של המטופל הרגלי החיים שלו וכו'.

הטיפול ההומאופתי בילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז

בשנים האחרונות גוברת המודעת לבעיית הקשב והריכוז אצל ילדים. ילדים אלו המאובחנים כסובלים מA.D.D. או A.D.H.D בד"כ יטופלו על ידי ריטאלין או תרופות דומות.

הטיפול ההומאופתי מכוון לתת פתרון לשורש הבעיה, כאשר ילד מגיע אלי לטיפול , עלי להתאים לו רמדי (תרופה) הומאופתית אחת המותאמת באופן אינדבדואלי לאופיו של הילד, והביטוי המיוחד והאישי של בעיית הקשב והריכוז אצלו.

הטיפול ההומאופתי באסטמה ובעיות נשימה

אסטמה - הנקראת בעברית גם גנחת הסימפונות או קצרת הנשימה, היא מחלה ראתית כרונית חסימתית התקפית. המחלה מאופיינת בהתקפי קוצר נשימה הנגרמים כתוצאה מהפרשת ריר צמיגי המופרש מדפנות קנה הנשימה ומקשה על הוצאת האוויר מהראות. חולי אסטמה סובלים בד"כ גם מ"צפצופים" בנשימה , שיעולים כרוניים וקוצר נשימה בזמן מאמץ.

הטיפול ההומאופתי בחולי אסטמה מתמקד בחיזוק החולה ובמתן פתרון לסיבה ממנה האדם סובל מאסטמה.

הטיפול ההומאופתי ב דלקות אוזניים

ילדים רבים מגיעים אלי לטיפול בעקבות דלקות אוזניים חוזרות ונשנות, ונוזלים באוזניים הגורמים לירידה בשמיעה. הטיפול ההומאופתי גורם לירידה משמעותית בשכיחות מצבי הדלקת ולהפסקה בצריכת כמויות גדולות של אנטיביוטיקה והכי חשוב מונע מהילד סבל רב.

תסמונת המעי הרגיז

תסמונת המעי הרגיז או באנגלית irritable bowel syndrome היא אחת ההפרעות הקשורות למערכת העיכול הנפוצה ביותר. התופעה קשורה לבעיה בתנועתיות המעי ובעצבוב לקוי של שרירי המעי הגורם לכאבי בטן חוזרים, שלשולים חוזרים (לפעמים ריריים), עצירויות, גזים , בחילות וחוסר תאבון, הקאות ונפיחות באזור הבטן.

הטיפול ההומאופתי מתמקד בהבנת מקור הבעיה, במהלך הפגישה הראשונה עם ההומאופת המטופל עובר תשאול מקיף לגבי מאפייני האופי המקרים לו, ובאילו מצבים מופיעים הסימפטומים.

הטיפול ההומאופתי בפיברומיאלגיה

במהלך הטיפול ההומאופתי עלינו להבין את הסיבה בגללה האדם סובל מפיברומיאלגיה, במהלך הטיפול תותאם הכנה הומאופתית המתאימה באופן אינדבדואלי לחולה בהתבסס על מאפייני האופי של המטופל, מאפייני הכאב הייחודיים לו, והסיבה בגללה הוא פיתח את התסמונת. במהלך הטיפול ניתן לראות שיפור משמעותי גם במצבו הפיזי של החולה וגם במצבו הנפשי עד מצב של חזרתו לבריאות.

הטיפול ההומאופתי באלרגיה

אלרגיה היא רגישות ותגובתיות יתר של מערכת החיסון לגורמים שאינם אמורים ליצור תגובה חיסונית. הגוף מזהה חומר שאינו אמור להזיק לו, כגורם היכול לעורר מחלה, ולכן יש תגובת יתר של מערכת החיסון. תגובה זו כוללת בין השאר, הפרשה של חומר הנקרא היסטמין הגורם לתופעות האלרגיה המוכרות לנו. אם כן, ניתן לומר שאלרגיה היא בעצם "תקלה בזיהוי" של המערכת החיסונית ותגובתיות יתר.

 

למידע נוסף ולקביעת תור ניתן לפנות אלי בטלפון -052-2552231, 09-8664030

 

לרשותכם קליניקות בשלושה מוקדים הממוקמות בחופית (אזור נתניה), פתח תקווה, ותל אביב