פנה אלינו
דף הבית
 
שאלות נפוצות
מטופלים ממליצים
מיקרים לדוגמא
 
מיגרנה
 
בעיות קשב וריכוז
 
אסטמה ובעיות נשימה
 
דלקות אוזניים
 
תסמונת המעי הרגיז
 
טיפול בזמן ההיריון
 
בעיית גזים אצל תינוקות
 
דלקות גרון חוזרות
 
פיברומיאלגיה
 
אלרגיה
 
 
 


הטיפול ההומאופתי בזמן ההיריון:

נשים רבות פונות לטיפול הומאופתי בזמן ההיריון. חלקן מגיע עם בעיות בריאותיות שאינן קשורות להיריון עצמו כמו התקררויות, דלקות אוזניים או גרון, אלרגיות ובעיות נשימה וכו' ומעדיפות את הטיפול ההומאופתי על הטיפול הקונבנציונאלי מכוון שההכנות ההומאופתיות אינן חומריות ולכן אינן מכילות חומרים היכולים להזיק לעובר.

נוסף על כך נשים רבות פונות לטיפול הומאופתי בגלל תופעות שונות הקשורות להיריון עצמו כגון – בחילות בוקר קשות, חולשה כללית, שינויים במצב הרוח, התכווצויות רחמיות מוקדמות, טחורים, בעיות של ריור יתר, חולשה לאחר הלידה ובעיות בהנקה.

את רוב המקרים הללו ניתן לפתור בקלות ביעילות וללא שימוש בחומרים כימיים מזיקים בעזרת הטיפול ההומאופתי.

מקרה לדוגמא:
שרון הגיעה אלי לטיפול במהלך החודש השלישי להריונה, היא סובלת מבחילות קשות שהחלו ממש מהשבוע הראשון להריונה. היא מקיאה המון פעמים ביום ולכן כמעט ולא יכולה לאכול.
היא ירדה במשקל באופן משמעותי, ורופא הנשים שלה חושש מאוד שלא תוכל להמשיך את ההיריון.
שרון הגיע אלי לטיפול תשושה מאוד ועל סף אפיסת כוחות, לדבריה התיאבון אבד לה לחלוטין, "מספיק שאני מריחה שאחד השכנים מחמם אוכל קומה אחת מתחתי ואני רצה להקיא"
בנוסף היא סובלת מריור מוגבר, וטעם רע בפה (מה שמוסיף על תחושת הבחילה שלה).
התופעות האלו היו גם בשני ההריונות הקודמים שלה אבל בהריון הנוכחי המצב חמור בהרבה.

שרון קיבלה רמדי הומאופתית שהותאמה למצבה

לאחר שבוע מתחילת הטיפול שרון מספרת: השינוי היה כמעט מיידי, תוך יומיים הרגשתי הרבה יותר חזקה, תדירות ההקאות ירדה באופן משמעותי ממספר פעמים ביום לפעמיים בשבוע בלבד.
כתוצאה מכך התחלתי לאכול שוב ולהתחזק.
חזרתי להיות בן אדם, אפילו חזרתי לעבודה באופן חלקי.

לאחר שבועיים מתחילת הטיפול: המצב ממשיך להשתפר, חזרתי לעבוד במשרה מלאה, אני מרגישה חזקה יותר. ההקאות חלפו כמעט לגמרי, מידי פעם יש עדיין תופעות של בחילות בוקר אבל גם בהן יש שיפור של כ 80%. הריור נחלש בהדרגה וכבר לא סובלת מטעם רע בפה.

בהמשך ההיריון - שרון טופלה פעמיים נוספות במקרים של התקררות ממנה סבלה במהלך ההיריון ויצאה ממנה בקלות בעזרת הטיפול, כמו כן היא קיבלה הכנה הומאופתית לפני הלידה כדי להקל עליה בזמן הלידה.

יתרונות הטיפול ההומאופתי במהלך ההיריון:

    • הטיפול ההומאופתי יעיל מאוד למגוון רחב של בעיות שונות בזמן ההיריון, גם כאלו שהתפתחו בזמן ההיריון כמו בחילות בוקר והקאות, טחורים, בצקות, דלקות בדרכי השתן והתכווצויות מוקדמות, וגם במקרים של בעיות שאינן קשורות להיריון והחמירו בזמן ההיריון.
    • ההכנות ההומאופתיות (רמדי) אינן חומריות ולכן בטוחות לשימוש גם בזמן ההיריון ואינן יכולות להזיק לעובר.
    • הטיפול ההומאופתי מכוון לחזק את כוחות הריפוי הטבעיים של האדם ולכן משפר גם את מצבו הכללי של המטופל/ת גם הנפשי וגם הפיזי.
    • הטיפול יעיל מאוד גם במהלך הלידה ולאחריה (בעיות הנקה שונות ובעיות בהתאוששות מהלידה)

למידע נוסף ולקביעת תור ניתן לפנות אלי בטלפון -052-2552231, 09-8664030

 

לרשותכם קליניקות בשלושה מוקדים הממוקמות בחופית (אזור נתניה), פתח תקווה, ותל אביב