פנה אלינו
כיצד הגעתי להומאופתיה הקלאסית:
 
דורון יוחננוב
כיצד הגעתי להומאופתיה
הקלאסית:
 
 
 
 
 
 
 


כיצד הגעתי להומאופתיה הקלאסית:

אפשר לומר שההומאופתיה הגיעה אלי בעצם, לפני כ-10 שנים נפצעתי במהלך טיול בהודו. באזור בו הייתי לא היה רופא או בית חולים פעיל, והאדם היחיד שיכול היה לעזור לי באותו הזמן, היה הרופא ההומאופת המקומי. הוא טיפל בי במסירות. סבלתי מזעזוע מוח והופתעתי מאוד מעוצמת הטיפול ומיעילותו.

לאחר מספר ימים חליתי בדלקת גרון ( אציין כי עד אותה התקופה סבלתי מדלקות גרון חוזרות ונשנות לפחות פעם בחודש במהלכן נזקקתי תמיד לטיפול אנטיביוטי) מכוון שלא הייתה לי אנטיביוטיקה וסבלתי מחום גבוה חזרתי להומאופת ההודי. כאמור, הוא טיפל בדלקת הגרון האקוטית ובנוסף נתן לי טיפול שלקחתי לאחר הדלקת. הוא הבטיח לי שיותר לא אסבול מדלקות גרון.

כמובן שהייתי סקפטי לחלוטין ולא האמנתי שאוכל לחיות ללא מנת האנטיביוטיקה החודשית שלי. ולהפתעתי, מאז ועד היום לא סבלתי מדלקת גרון אחת.

כשחזרתי לארץ ונוכחתי שדלקות הגרון יצאו מחיי החלטתי לנסות להבין איך השיטה פועלת ובסופו של דבר החלטתי ללמוד הומאופתיה קלאסית.

מאז אני נוכח בכל פעם מחדש ביעילות ההומאופתיה, בעוצמתה ובעדינותה, גם במהלך הטיפול בקליניקה הפרטית שלי, וגם בטיפול בקרובי המשפחה, החברים (ואף בעלי-החיים שלהם) בבעיות כרוניות ואקוטיות שונות.

בשנת 2006 סגרתי מעגל עם אותו הומאופת (ד"ר סוניל סאיני) כשחזרתי להודו כהומאופת בעל ניסיון ועבדתי יחד איתו בקליניקות שלו בעיר דראמסלה בהודו.

כיום אני מטפל במבוגרים וילדים בקליניקות בפתח תקווה, תל אביב וכפר ויתקין.

 

לרשותכם קליניקות בשלושה מוקדים הממוקמות בחופית (אזור נתניה), פתח תקווה, ותל אביב