פנה אלינו
מהלך הטיפול ההומאופתי
 
ההומאופתיה הקלאסית
עקרונות ההומאופתיה
מהלך הטיפול ההומאופתי
קצת היסטוריה
הרעיון ההומאופתי ביהדות
הכנות ההומאופתיות
 
 
 


מהלך הטיפול ההומאופתי

הטיפול הראשון – הפגישה הראשונה עורכת כשעה וחצי במהלכה המטופל עובר תשאול מעמיק לגבי אופי הבעיה איתה הגיעה לטיפול ומהלך התפתחותה, כמו כן חשוב מאוד להבין מאפיינים הקשורים לאופי המטופל מבחינה נפשית-רגשית ולקשר אותם עם התופעות הפיזיות מהן הוא סובל.
במקרה ומדובר בילד- חשוב מאוד להבין גם את מהלך ההיריון והלידה.
לאחר סיום התשאול וניתוח המקרה, מותאמת תרופה הומאופתית (רמדי) המתאימה באופן אינדבדואלי למטופל ולמכלול הבעיות מהן הוא סובל.

פגישות המעקב - בשלבים הראשונים של הטיפול יתקיימו פגישות מעקב עם המטופל כל כ 6 שבועות, אורך הפגישות כ 45 דקות עד שעה. במהלכן נבדקת התקדמות המטופל במהלך הטיפול והצורך בשינוי מינון הרמדי ההומאופתית או שינוי התרופה במידה ויש צורך.
לאחר מספר פגישות כאלו (כמות הפגישות שונה בין מטופל ומטופל) וכאשר האדם מגיע למצב בריא ומאוזן יתקיימו פגישות רק בשעת הצורך.

הטיפול במצבים אקוטיים במהלך הטיפול:

במקרה ומתעוררת בעיה אקוטית במהלך הטיפול גם אם אינה קשורה לסיבה בגללה הגיע המטופל לטיפול (דלקת גרון, דלקת אוזניים, שפעת וכו') ניתן להגיע ולקבל טיפול לפתרון הבעיה האקוטית.

בין טיפול לטיפול אני מצפה לראות שיפור במצבו הפיזי והנפשי של האדם, לא רק בהקשר לבעיה איתה הוא הגיע לטיפול אלא גם חיזוק כללי שלו, שיפור במצב הרוח והתמודדות טובה יותר עם השפעות חיצוניות ומחלות אקוטיות. המטופל עובר תהליך ריפוי שלם המשפיע על כל מהלך חייו במישורים שונים. מטופלים רבים מדווחים על תהליכים מהותיים שעברו בעקבות הטיפול ההומאופתי , תהליכים שגרמו להם לבצע שינוי במקום העבודה , שינויים ביחסים הבין אישיים ושיפור באיכות חייהם.

בכל שלב ניתן לפנות אלי גם בטלפון במקרה הצורך.לרשותכם קליניקות בשלושה מוקדים הממוקמות בחופית (אזור נתניה), פתח תקווה, ותל אביב