הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר

במשך יותר מעשרים שנה מציעה הרפואה המערבית טיפולים יעילים לתיקון ליקויי ראיה. הטיפולים הללו נקראים הסרת משקפיים בלייזר והסיבה לכך פשוטה. אין כל צורך כיום לבצע הסרת משקפיים באמצעות סכין ניתוחים, זו דרך ישנה שאבד עליה הקלח. הטיפול בלייזר מדויק יותר, בטוח יותר ובקיצור, טוב יותר. ברשת אסותא, רפואה פרטית מתקדמת מציעים מגוון טיפולים לרבות טיפולי הסרת משקפיים בלייזר. הטיפולים מתקיימים באסותא אופטיק לשביעות רצונם המלאה של המטופלים.

מיפוי קרנית והתאמה לניתוח

לפני כל פרוצדורה של הסרת משקפיים בלייזר מבצעים כמה וכמה בדיקות. בין היתר מבצעים מיפוי של הקרנית ומצלמים את מבנה העין כך שהרופא יוכל לבחון דימוי ממחושב של העין. מכיוון שהרעיון המרכזי של הטיפול הינו שיוף של הקרנית, יש לוודא כי מבנה הקרנית אכן מאפשר את הביצוע של הטיפול ללא כל חשש.

יש כמה וכמה סוגים של טיפולי לייזר אפשריים. כעשרים עד שלושים אחוז מהאנשים לא יוכלו לבצע את הטיפול, לא משנה באיזו שיטה בוחרים. יש אנשים שעבורם תתאים יותר השיטה הוותיקה ויש כאלה שעבורם ימליץ הרופא על שיטה חדשנית שבה ההחלמה יותר מהירה ואיננה כרוכה אפילו באי נוחות מינימלית. חזרה לשגרה במקרה זה אפשרית כבר ביום שלאחר הניתוח.

בקרוב גם אתם ללא משקפיים

אחוזי ההצלחה של הסרת משקפיים בלייזר טובים מאוד כאשר יותר מ-95 אחוזים מהמטופלים שבעי רצון מהטפול באופן מוחלט. על פי רוב, לאחר טיפול הסרת משקפיים ניתן לנהל שגרת חיים מושלמת ללא משקפיים וללא עדשות מגע. לעיתים, משיגים שיפור, כאשר המטופל עדיין נדרש להשתמש במשקפיים בחלק מהיום (למשל כאשר המספר של המשקפיים היה גבוה מאוד מלכתחילה). ישנה אפשרות לבצע ניתוח שני, להשגת תיקון נוסף.

באסותא אופטיק עומדים לרשותכם מיטב הרופאים ומיטב מכשירי הלייזר לטיפולי עיניים. במקום מבצעים טיפולי הסרת משקפיים בלייזר בכל השיטות המוכרות והמוכחות, ברמת דייקנות מעולה. לבדיקת התאמה ובירור לגבי שיטות הטיפול המתאימה לכם, פנו לאסותא אופטיק ובקרוב תראו מושלם ולא תצטרכו עוד משקפיים כלל. זהו מהפך באיכות החיים שקשה לתארו במילים, חייבים להרגיש.